niedziela, 11 stycznia 2015

People help the people

Dzisiaj mieliśmy 23 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odkąd pamietam chciałam być wolontariuszem. Ale byłam za mała, teraz niestety zdrowie mi na to nie pozwala. Może za rok?
W tym roku zbierano miedzy innymi na oddziały onkologii, cieszy mnie to bo wiem jak wygląda sytuacja na nich. A nie zawsze jest ona taka jak powinna szczególnie gdy dzieci nie maja odporności. Wiem że są lepsze i gorsze oddziały w Polsce, niestety te które ja widziałam mają trudne warunki. Wiec może dzięki WOŚP się coś poprawi ?
Od zawsze chciałam i chce pomagać tym słabszym, teraz sama jednak korzystam z pomocy innych. Gdyby nie ludzie i pomoc fundacji do ktorej należę  nie miałabym dzisiaj nogi. A leki które mogą pomóc mi wrócić do zdrowia nie byłyby dla mnie dostępne. Dlatego w tym dniu gdy cała Polska pomaga, chciałam wszystkim podziękować za Waszą pomoc. Znaczy ona dla mnie bardzo wiele i nawet w tej trudnej sytuacji wiem, że zawsze znajdą sie ludzie którzy mi pomogą a pieniądze nie stanowią przeszkód. Jeszcze raz dziękuje.


5 komentarzy:

 1. Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia Julka <3 Zgadzam sie ze idea WOSP jest wspaniala. Pozdrawiam goraco !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla Ciebie piekna Julio - troche dobrej , polskiej klasyki. To starocie, ale mysle, ze klasyka pasuje do kazdego wieku ;-) Trzeba sie tylko na niej poznac. Sily , usmiechu i zdrowia zycze <3 Pozdrawiam i sciskam. Edyta.

  https://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolAKm8

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałaś jechac za rok, niestety nigdy nie mogłaś pojechać... jest wszystkim bardzo przykro:( oddałabym swoje życie dla Ciebie, Ty miałaś dużo radości, planów, dlaczego akurat takim wspaniałym osobom się to przydarza? Wiem, że minęło sporo czasu, mam nadzieję, że rodzice się pozbierali. Ale kiedyś wszyscy spotkamy Julcię u góry i ujrzymy jej piękny uśmiech. A teraz jest szczęśliwa, nie cierpi. Śpij spokojnie, Aniołku.

  OdpowiedzUsuń