niedziela, 14 grudnia 2014

Cisza, uwaga i akcja


Dzisiejszy dzień należał do wyjątkowych, mianowicie miałam przyjemność wystąpić w spocie reklamowym Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową", do której należę. Byłam jednym z najstarszych uczestników tego spotu, przez co czasami czułam się dziwnie wśród biegających maluchów ;). Ale najlepsze jest to, że poznałam Martynę Wojciechowską. Kiedy czekaliśmy aż na planie padnie pierwszy klaps opowiadała nam swoje niezwykłe historie z podróży. Podczas przerwy Pani Martyna siedziała z nami i słuchała tym razem naszych historii oraz rozdawała autografy. Pani Martyna jest tak ciepłą, miłą i pełną pasji osobą wiec mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazje ponownie  ją spotkać. Wciąż jestem pod wpływem emocji i nie wiem co jeszcze mogę napisać,  chyba tylko to że to kolejna wspaniała przygoda jak spotkała mnie podczas okresu leczenia!


8 komentarzy:

 1. Uwielbiam Martyne Wojciechowska!:) Spot bedzie mozna zobaczyc w tv????? Jeśli tak to wielkie WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!:)

  Pozdrawiam, viorika79 (coś nie mogę się zalogować na konto)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestes WSPANIALA piekna Julio <3 Brawo !!! Buziaki od czytelniczki Edyty <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie piszesz Juleczko,jesteś fantastyczną,dzielną dziewczyną.Zdrówka życzę.
  Pozdrawiam,Sylwia W.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla Ciebie Julio - " Juliet " <3 Wiem, wiem... To starocie, ale podobno muzyka panuje ponad czasem ;-) Buziaki <3 Edyta.
  https://www.youtube.com/watch?v=MPNOU5vbYjo

  OdpowiedzUsuń
 5. Julcia trzymaj się! Liczę na częstsze posty...brakuje mi tu Ciebie! Pisz wszystko i zawsze gdy tylko starczy sil. Jesteś cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy będzie można zobaczyć spot? Fajnie :) Kurcze, stresowałabym się przy kręceniu czegoś takiego, ale Ty pewnie czułaś się jak ryba w wodzie, jak wtedy na gali :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczesliwych Swiat Julcia i ZDROWIA w Nowym Roku <3 ! Buziaki od Edyty <3

  OdpowiedzUsuń