niedziela, 15 czerwca 2014

Cancer fighters

Mali bohaterzy tak można nazwać dzieci walczące z nierównym przeciwnikiem... nowotworem. Każde z nich nieważne czy ma 3 lata czy 16 traci bardzo wiele.
Walka jest najważniejszą częścią ale towarzyszą jej jeszcze cierpienie, strach i nadzieja. Nadzieja w to, że będzie dobrze, że już niedługo zaczniesz żyć normalnie.  Teraz jest pytanie dlaczego ludzie boją się raka? Dlaczego dla wielu rak = śmierć?
Odpowiedzi są proste ludzie boją się wszystkich drastycznych zmian, a kojarzy się ze śmiercią bo tak było dawniej. Ale jeśli wierzysz pokonasz tego przeciwnika.
Teraz gdy wracam myślami do oddziału III we Wrocławiu widzę smutek przeplatający radość, oczywiście były  dobre i złe chwile. Ale osoby które tam poznajesz wiedzą przez co przechodzisz, znają te uczucia znakomicie. Dlatego, żeby pokazać ludziom małych wielkich bohaterów powstała akcja Cancer Fighters.
Sama biorę w niej udział i bardzo podoba mi się ta idea więc mam nadzieję, że i Wy wejdziecie zobaczyć jak przebiega cała akcja Cancer Fighters.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz