niedziela, 23 marca 2014

1/6

Hej
Dzisiaj zakończyłam pierwszy cykl chemii, wiec teraz mogę powiedzieć co i jak. Zacznijmy od tego że jeden cykl trwa cztery doby a jest ich sześć. Po trzech powinna być operacja czyli zostały mi jeszcze dwie, znów wszystko przed nami.  Powiem wam, ze pierwszy raz czułam się przy cyklu dobrze fizycznie natomiast psychicznie byłam w najgłębszej dolinie. A wszystko spowodowane było i jest tęsknotą za Stuttgartem, profesorami, rehabilitantkami i wszystkimi wspaniałymi ludzmi. Tylko co mi to da? 
Od tego tygonia zaczynam nauke oraz najważniejszą rzecz czyli rehabilitacje.
Chciałam na koniec wszystkim serdecznie podziekować za życzenia urodzinowe i wszystkie miłe komentarze, sprawiły mi naprawdę wiele radości :) 

8 komentarzy:

 1. Dżulia trzymam kciuki. Wierzę,że będzie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dasz radę jesteś wyjątkową i bardzo dzielną dziewczyną!♥
  Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki :*
  : www.katiebykate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś silna, na pewno dasz radę, mocno w Ciebie wierzę! ♥
  Życzę zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiele osób i ja wierzą, że będzie dobrze, tak więc BĘDZIE. Tego Julii życzę!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. no tak. Dżins. Ty wiesz co modne... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, jestem studentką medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Przeprowadzam ankietę na temat korzystania przez pacjentów z internetu jako źródła informacji o chorobie nowotworowej. Ankieta jest oczywiście anonimowa. Jeśli znajdziesz chwilkę, by wypełnić moją ankietę, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.Powodzenia!!!!
  Link do ankiety:
  https://docs.google.com/forms/d/1r53eqKnRB5ZJrisN4xJfkS-V0cwSi-bKmikmjYkxV84/viewform

  OdpowiedzUsuń
 7. i jak tam u Ciebie Julko? Dobry nastrój dopisuje? Czy jak na rollercoasterze? w góóóóóóóóóóóóóóóóręęęęęęęe i w dóóóóóóóóóóóóółłłłłł... i znowu w góóóóóóóóóóręęęęęęęęęęęe!!! Mam nadzieję, że w tej chwili jesteś na górze i wymyślasz właśnie kolejną stylizację na bloga:).
  Wymyślaj! Bo ja będę podpatrywać:)
  Pozdrawiam Ciebie i Twoją Rodzinę, nara:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Patrzę się na ciebie i nie mogę uwierzyć ,że można być tak silnym.Po prostu samej jest mi ostatnio jakoś źle ,a przecież tak na prawdę nie mam żadnego problemu.Jesteś naprawdę silna i jestem przekonana ,że dasz radę i wyjdziesz z tego jeszcze mocniejsza! :)

  OdpowiedzUsuń