środa, 26 listopada 2014

Gala

Hej
W ostatni czwartek odbyła się gala Urtica Dzieciom. Kolorowy wieczór był zwieńczeniem akcji Słoneczna Galeria. Ja miałam przyjemność współprowadzić licytacje obrazów stworzonych przez małych artystów. Wszystko wyszło idealnie, pobiliśmy rekord zebranych środków.  Dzięki warsztatom my dzieci oddziałów onkologii mamy okazje poznać tajniki malarstwa, a pieniądze są co roku przekazywane na oddziały biorące udział w akcji.
W tym roku ja zostałam zatrudniona jako twarz projektu Urtica Dzieciom, dzięki temu bardzo dużo się nauczyłam, świetnie się bawiłam i poznałam cudownych ludzi.  Chcę im podziękować za te cztery wspaniałe miesiące.

Filmiki z gali:

Filmik otwierający galę 
Filmik z moją historią

6 komentarzy:

 1. Ale Ty jesteś śliczna.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Julka, pięknie to powiedziałaś!:) Po prostu pięknie! Widzę, że zaangażowałaś się w ciekawe projekty. Super! Zgadzam się z Anonimowym - śliczna jesteś, fotogeniczna i na dodatek kamera Cię lubi:) Prosimy o więcej;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zycze zdobycia wszystkich szczytow, spelnienia marzen i planow i przede wszystkim zdrowia sliczna Julko <3 Trzymam kciuki i pozdrawiam !!! Edyta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny szablon bloga!!!!! <3 Filmik z gali z Twoją historią i światło w Twoich oczach jest dla mnie inspiracją !! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale dawno tu nie wchodziłam ,widzę ,że dużo się zmieniło <3 Dużo zdrówka :)

  http://weronika-lifestyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jesteś świetną dziewczyną! Super pozytywną :)
  Jesteś naprawdę inspirująca, Twoja pozytywna energia zaraża nawet przez ekran :) Życzę dużo zdrowia i spełnienia marzenia o Istambule!
  Marcin.

  OdpowiedzUsuń