czwartek, 16 października 2014

Fall in love in fall

Hej
Ostatnio mamy przepiękną pogodę, to słońce i temperatura dają dużo chęci do działania.
Jednak czasami te siły i chęci odchodzą a napada Nas jesienna chandra co z nią zrobić?  Każdy ma swój sposób teraz przedstawię Wam kilka moich rad jak się przed nią bronić.

  Ciesz się z małych rzeczy!
Udało Ci się wyjść na jesienny spacer, to jest właśnie jedna z takich małych rzeczy które budują masz dzień. Jednak przy tym są też bardzo przyjemne :)

  Polub tą porę!
Lubisz czytać książki lub oglądać seriale? Ten okres jest idealny siedzisz pod kocem z herbatką obok ciebie palą się świeczki, jeśli wolisz towarzystwo to zaproś przyjaciółkę. Wtedy dodaj jakieś smakołyki. Ja uwielbiam to robić, a pokój staje się cudownym miejscem, a czas spędzony z przyjaciółką staje się jeszcze lepszy.

  Wykorzystaj czas dokładnie!
Jesień to idealna pora roku na spacery ale i nie tylko przecież nadal jest dosyć ciepło. Dlatego idź na rolki lub rower, każda chwila na świeżym powietrzu będzie dla Ciebie zdrowa. Jak wiecie mi nie wolno jeszcze uprawiać sportów, ale już niedługo postaram się to zmienić.

  Zmień coś!
Jeśli kochasz zmiany to do roboty. Masz wokół siebie tyle rzeczy którymi możesz udekorować pokój,  a efekt będzie znakomity i pewność, że masz wyjątkowe. Dlatego zostaw komputer i do roboty!

A Wy jak radzicie sobie z chandrą?

4 komentarze:

 1. Cześć Julcia, ja nie lubię jesieni tej zimnej i zachlapanej, ta ze słońcem i kolorami jest w porządku. A mój najlepszy sposób na chandrę to przytulić swoje 10 letnie szczęście tak mocno jak tylko się da. A tak między nami, kiedy szczęście zasypia a chandra chce powrócić, lampka czerwonego, dobrego wina, dobry film, sen...następnego dnia musi być lepiej, ale ja wciąż ściskam swoje 10 letnie szczęście, tak z miłości po prostu.
  A w Twoim wieku to rzeczywiście najlepsza jest rozmowa z PRAWDZIWYM przyjacielem. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepszy sposób na jesienną chandrę to przykryć się pierzyną, poczytać książkę i przeczekać ten gorszy czas. A jak nadejdzie piękny dzień to wsiąść na rower i poczuć powiew jesiennego wiatru.
  A szybki sposób na poprawę mojego humoru to patrzenie na Twoje zdjęcie, bez różnicy które, bo na każdym jesteś uśmiechnięta. A ciocia uwielbia ten Julkowy uśmiech :)

  OdpowiedzUsuń
 3. rozmowa, przytulenie, spacer, spanie, herbatka, książka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń