poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Busy days


Hej
Wczorajszy i dzisiejszy dzień były bardzo pracowite. Mianowicie wczoraj miałam sesje a właściwie to kręcenie filmiku/spotu, zachęcającego do udziału w aukcji prac dzieci chorych, z Panem Rafałem. Dzisiaj nauka, pakowanie do Wrocławia. No właśnie w ostatnim filmiku mówiłam o tym, że we wtorek jedziemy do Wrocławia a tu niespodzianka,  mówią żebyśmy byli dopiero w środę. Jeden dodatkowy dzień w domu, dla mnie bomba! Więc vlog będzie od środy do piątku. Może zdarzyć się, że będziemy we Wrocławiu dłużej co przedłuży dni kręcenia :)

Teraz może przejdźmy do mojego stroju, nie wiem jak u Was ale w Częstochowie jest strasznie duszno. Dlatego  najlepiej sprawdza się przewiewny strój. Moje spodenki pochodzą z H&M'u, bluzka z motywem skrzydeł jest z Camaieu, a moje bandeu jest ze Stradivariusa.
Kolejny post postaram się dodać jakoś w środę. 

3 komentarze:

 1. Fajne ubrania :)
  Czekam na kolejny filmik i zycze duzo zdrowia<3
  katiebykate.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne te shorty . Uwielbiam twoje filmiki jesteś wspaniala ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę że podobają Ci się dmuchawce dlatego podsyłam fajny film (obejrzyj do końca): http://www.youtube.com/watch?v=DybrM4CSNy4 Jesteś piękną dziewczyną. Człowiek nie docenia zdrowia dopóki je ma, wszystko to takie smutne... Życzę Ci abyś nie traciła nadziei oraz miała wsparcie ze strony dobrych ludzi. No i oby twoje wielkie marzenie spełniło się jak najszybciej!!!:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń